Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

W ramach projektu "Wiemy więcej - budujemy więcej" współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa VIII Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej, Działanie 8.2 Uzupełnienie deficytów w zakresie infrastruktury edukacyjnej i szkoleniowej, Poddziałanie 8.8.2 Infrastruktura edukacyjna na obszarze BOF, zmodernizowano pracownię językową, tj. wykonano remont oraz dokonano zakupu mebli i wyposażenia sali w nowoczesny sprzęt multimedialny o wartości 26 262 PLN.

Czytaj więcej...

Nauczyciel języka niemieckiego naszej szkoły p. Magdalena Otto wraz ze Stowarzyszeniem Nauczycieli Języka Niemieckiego koła Łomża, zorganizowała międzyszkolny  konkurs plastyczny "Frohe Ostern - Osterkarten"  Oceniane były: pomysł na kartkę, technika,  staranność wykonania oraz oczywiście życzenia w języku niemieckim.

Czytaj więcej...

Od dnia 29 kwietnia  2019  r. kontynuujemy zajęcia  edukacyjne zgodnie  z nowym  rozkładem lekcji.

Serdecznie zapraszamy na uroczystość zakończenia roku szkolnego klas IV oraz rozdanie świadectw ukończenia szkoły, które odbędzie się  w dniu 26 kwietnia (piątek) o godz. 12.00 na hali sportowej ZSBG.

informuję Państwa, że w związku z możliwością strajku od 8.04.2019 r. młodzież, która przybędzie do szkoły zostanie objęta opieką wychowawczą. O bieżącej sytuacji będziemy informować w Librusie.

Dyrektor Szkoły 

Dzień Geodety ustanowiony został w 2012r. przez Europejską Organizację Geodetów w 500-setną rocznicę urodzin Gerarda Merkatora, prekursora współczesnej kartografii. W naszej szkole obchody Dnia Geodety odbyły się 21 marca.

Świętowanie rozpoczęliśmy od spotkania z przedstawicielem firmy TPI sp. z o.o. Klasy 1G i 2G wzięły udział w prezentacji możliwości tachimetru robotycznego.

Klasy geodezyjne od I do III rywalizowały wspólnie o miano najlepszej. Aby zdobyć upragniony tytuł musiały min. rozwiązać quiz o geodezji, popisać się znajomością hiszpańskiego, rozpoznać nauczyciela po zdjęciach z dzieciństwa oraz spoziomować i scentrować tachimetr na czas. Zwyciężyła klasa 3G.

Czytaj więcej...

W czwartek, 4 kwietnia 2019 r. o godz. 16.30, w sali nr 14 odbędzie się zebranie z rodzicami w celu przekazania informacji na temat planowanej organizacji pracy szkoły w dniach ewentualnego strajku oraz oferty miejskich jednostek organizacyjnych wspierających edukację.

Zapraszamy

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Scroll to top