Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Znamy już wyniki etapu szkolnego XLI Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej. Zwycięzcami zostali: Bartłomiej Dec kl. IIIh, Patryk Kondrat kl. IVg i Adrianna Gierałtowska kl. IIIg.

W dniach 25-26 października 2018r. odbył się etap szkolny OWGiK, podczas którego wyłoniono troje uczniów z najlepszymi wynikami do kolejnego etapu. Jednak, aby się zakwalifikować do etapu międzyszkolnego należy uzyskać taki wynik, aby znaleźć się wśród 25 najlepszych szkół biorących udział w olimpiadzie. Wyniki kwalifikacji będą znane dopiero w styczniu 2019r. Trzymamy kciuki za naszych uczniów.

Czytaj więcej...

Uczniowie naszej szkoły Daria Rożenko (kl.IV), Aleksandra Buraczyk i Patryk Kondrat (kl.III) uczestniczyli w etapie międzyszkolnym XL Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej w Lublinie, w którym udział wzięło 25 szkół z całej Polski i 75 najlepszych młodych przyszłych geodetów. Członkowie drużyny ZSB-G uzyskali wysokie wyniki w etapie międzyszkolnym, natomiast Daria i Patryk zakwalifikowali się do etapu centralnego olimpiady.

Czytaj więcej...

Znamy już wyniki etapu szkolnego XL Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej. Drużyna naszej szkoły uzyskała drugi wynik w Polsce i zakwalifikowała się do kolejnego etapu olimpiady. Zwycięzcy etapu szkolnego w składzie Daria Rożenko kl. IVh, Patryk Kondrat kl. IIIg i Aleksandra Buraczyk kl. IIIg będą reprezentowali ZSB-G w kolejnym etapie już 5 kwietnia w Lublinie.

Czytaj więcej...

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Scroll to top