Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl
Młody Geodeto! Jeśli chcesz poprawić ocenę semestralną z przedmiotów geodezyjnych lub po prostu lubisz geodezję, zapraszamy Cię do biblioteki szkolnej na "GEODEZJĘ DLA AMIGOS" -ebook o podstawach geodezji autorstwa pana Bogumiła Janiszewskiego, który uczył także w naszej szkole.
"To fajna, wesoła książka, która w sposób bardzo przyjemny opowie ci o podstawowych zagadnieniach geodezji i podstawowych pracach geodezyjnych wykonywanych przez geodetę na co dzień w terenie i w biurze" - B. Janiszewski
UWAGA - publikacja dostępna tylko na miejscu w czytelni.
okladka ksiazki

Proponujemy dziś książki z ze zwierzakiem w tytule i/lub treści. A w październiku, który jest Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych zapraszamy szczególnie do nas:

-na czytanie, na fotele i coś słodkiego,

-na spotkanie z naszą absolwentka i autorką cyklu książek „W dolinie Narwi”  Urszulą Gajdowską – 12.10.2022 o godz. 12.40,

- do głosownia na naszych uczniów w konkursie facebookowym „Czytanie ma głos” (szczegóły wkrótce),

- a maturzystów - do udziału w kolejnej edycji  zdalnego „Quizu ze znajomości lektur”.

Dziś odwiedziła nas Owca Magda. Można zrobić z nią zdjęcie, a przy okazji obejrzeć wersję komiksową Biblii. Zapraszamy do biblioteki!

Czytaj więcej...
kwiat pustyni

Dziś na przerwach z głośników płynie tekst bestsellerowej autobiografii modelki Dirie Waris „KWIAT PUSTYNI”. Czyta Agnieszka Judycka. Audiobook dostępny w bibliotece szkolnej. Przypominamy, że każda osoba, która dziś przyjdzie i odczyta głośno fragment wybranej książki, może liczyć na niespodziankę.  

Na zdjęciach nowe tytuły - chwytajcie. "Zadziorna baronówna" to pierwsza część cyklu napisanego przez naszą absolwentkę Urszulę Mnich Gajdowską.
Na spotkanie z Nią zapraszamy do nas w październiku. A z okazji MIĘDZYNARODOWEGO DNIA GŁOŚNEGO CZYTANIA, w najbliższy czwartek, będzie można posłuchać naszych audiobooków. Wszyscy, którzy odważą się osobiście przeczytać fragment wybranej 📚📖 z okazji przypadającego równocześnie Dnia Kawy mogą liczyć na ciepły napój ☕️☕️☕️☕️
Czytaj więcej...
czytelnicy w kinie

Grupa czytelników biblioteki szkolnej pod opieką p. Iwony Milewskiej i Sylwii Karczewskiej spotkała się 15 września w kinie Helios na ekranizacji bestsellerowej książki Delii Owens pt. „Gdzie śpiewają raki”(dostępna w bibliotece).

Czytaj więcej...

W ramach kolejnej edycji Narodowego Czytania 2 września czytaliśmy "Ballady i romanse" Adama Mickiewicza - na imprezie bibliotecznej i lekcjach języka polskiego. Udział wzięli uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. 

Czytaj więcej...

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top