Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

W dniu 9 października w hali ZSBG została dokończona Licealiada Województwa Podlaskiego w futsalu za rok szkolny 2019/2020. Nasza szkoła prowadzona przez pana Piotra Grzybko do ostatniego meczu była na czele stawki. Miała zgromadzonych 28 punktów, wygrywając 9 meczów i 1 remisując. W ostatnim decydującym o mistrzostwie starciu drużyna ZSBG zmierzyła się z Zespołem Szkół Nr 6 z Suwałk.

Po zaciętej walce Budowlanka musiała uznać wyższość ekipy gości ulegając  2:6 i w końcowym rozrachunku zajmując drugie miejsce. Ta jedyna porażka w sezonie dała tylko…, a może aż tytuł Wicemistrzów Województwa Podlaskiego.

Czytaj więcej...

W czwartek 19 września 2019r. na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbyła się uroczystość Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego 2019/2020, zorganizowana przez  Podlaski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Białymstoku. Gości – samorządowców, działaczy sportowych, dyrektorów i nauczycieli szkół z regionu, a przede wszystkim młodych sportowców powitał poseł na sejm i prezes PWSZS  Kazimierz Gwiazdowski. Podkreślał znaczenie sportu w wychowaniu młodego pokolenia. Gratulował nauczycielom i młodzieży wspaniałych osiągnięć sportowych.

Czytaj więcej...

Rozgrywki ligowe fazy zasadniczej Licealiady Wojewódzkiej w Futsalu dobiegły końca. I miejsce zajęli uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Tecznicznych w Białymstoku zdobywając 30 punktów, natomiast piłkarze Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych trenowani przez Pana Piotra Grzybko uplasowali się na trzecim miejscu tracąc do lidera 5 punktów.

Czytaj więcej...

W czwartek 20 września 2018r. na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbyła się uroczystość Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego 2018/2019, w czasie której nastąpiło podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2017/2018. Od 6 lat nasza szkoła zajmuje miejsca na podium w najważniejszym święcie sportowym szkół w województwie podlaskim. Na Inaugurację zapraszanych jest tylko 8 najlepszych szkół z każdego poziomu edukacji w województwie.

Czytaj więcej...

25.04.2018r.  w naszej szkole rozegrany został finał Licealiady Województwa Podlaskiego Futsalu Szkół Ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpiły cztery najlepsze zespoły z Pierwszej Ligi:

- Zespół Szkół Budowlano – Geodezyjnych

Czytaj więcej...

24 kwietnia 2018 r. na boisku sportowym Zespołu Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku odbył się XII Wiosenny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Białegostoku. Honorowy patronat nad turniejem objął Prezydent Miasta Białegostoku Pan Tadeusz Truskolaski, patronat sportowy – Jagiellonia Białystok, natomiast patronat medialny sprawowało Radio Białystok i Kurier Poranny. Wśród honorowych gości znaleźli się m.in. Pani Edyta Mozyrska – Dyrektor Departamentu Kultury, Promocji i Sportu Miasta Białystok, a także piłkarze Jagiellonii Białystok: Rafał Grzyb – kapitan Jagiellonii Białystok oraz Bodvar Bodvarsson.

Czytaj więcej...

pilkaPo zawirowaniach organizacyjnych w SZS udało się szczęśliwie zakończyć rozgrywki ligowe fazy zasadniczej Licealiady Wojewódzkiej w Futsalu. I miejsce zajęli uczniowie - piłkarze Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych trenowani przez Pana Piotra Grzybko. Ale to nie koniec zmagań sportowych. Trzeba jeszcze "postawić kropkę nad i" 25 kwietnia w hali ZSBG. Właśnie w tym dniu rozegrany zostanie finałowy turniej, w którym cztery najlepsze zespoły  I Ligi będą rywalizować o złote medale.

Oczywiście wierzymy, że na najwyższym stopniu podium stanie drużyna ZSBG. Zapraszamy całą społeczność szkoły do wsparcia naszych zawodników z trybun. Liczymy na gorący, zgodny z duchem fair play doping.

Niech 25 kwietnia będzie prawdziwym świętem sportu !!!

START GODZINA 10.00

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top