Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Zakończyła się kolejna edycja programu „Bosch Home Comfort szkoli”. Uczniowie z zawodu Technik Inżynierii Sanitarnej brali udział w trzech testach wiedzy z zakresu branży energetycznej. Najlepszy wynik punktowy ze wszystkich testów uzyskał Krystian Sewereniuk z klasy 3C, który otrzymał dyplom i nagrodę dla najlepszego ucznia.

Czytaj więcej...

Dnia 14 marca odbył się etap okręgowy Olimpiady Buduj z Pasją w Lublinie, w którym udział wzięli: Emilia Trochimczuk z klasy IVe i Kacper Sokólski z klasy IVa. Do eliminacji okręgu lubelskiego przystąpiło 9 zespołów. Reprezentanci ZSB-G uzyskali najwyższy wynik, przez co zakwalifikowali się do ETAPU CENTRALNEGO.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Czytaj więcej...

Miło nam poinformować, że Krzysztof Matwiejczyk z klasy 4a, zajął wysokie 6 miejsce w etapie okręgowym VIII Olimpiady Statystycznej. W tym roku Krzyśkowi zabrakło zaledwie 0,1 punktu by reprezentować Szkołę w etapie centralnym. Ogromnie gratulujemy olbrzymiej wiedzy z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych. Mocno trzymamy kciuki w roku następnym.

R. Kowalko

13 października w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się uroczyste wręczenie aktów stypendialnych Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji i Nauki. W uroczystości wzięli udział m.in. wiceminister edukacji i nauki Dariusz Piontkowski, podlaski kurator oświaty Beata Pietruszka, a także wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski.

Z dumą i przyjemnością informujemy, że wśród wyróżnionych uczniów znalazł się Oskar Arciszewski, uczeń klasy 3z, który uzyskał stypendium Prezesa Rady Ministrów za najwyższą średnią ocen w szkole na koniec minionego roku szkolnego.

Oskarowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej...
Wręczenie aktów stypendialnych

22 września 2023 r. w  Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku miała miejsce uroczystość wręczenia aktów stypendialnych. Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski uhonorował najzdolniejszą młodzież z białostockich szkół. 280 uczniów i absolwentów otrzymało stypendia za wyniki i osiągnięcia w nauce, innowacyjną myśl techniczną i w dziedzinie twórczości artystycznej. Są to laureaci konkursów, turniejów, olimpiad i autorzy innowacyjnych pomysłów.

Czytaj więcej...

4 września 2023 r., w trakcie wydarzenia w Szkole Podstawowej nr 49 wyróżniono 97 najlepszych uczniów oraz 97 ich mistrzów – nauczycieli towarzyszących młodzieży na drodze rozwoju.

Medale „Diligentiae – za pilność” z rąk prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego otrzymali z naszej szkoły uczeń klasy III G Jakub Klimiuk i nauczyciel Magdalena Grzybowska.

Gratulujemy!

Julian Datczuk

Julian Datczuk - uczeń klasy 4Z/5 zdobył nagrodę w trzecim etapie konkursu IX edycji "Bosch Termotechnika Szkoli" 2022/2023, który odbył się w terminie 17.04 – 21.04.2023. Etap konkursu dotyczył zagadnień związanych z kondensacją. Nagrodą jest Laser Krzyżowy Bosch Quigo III

Julian  został też najlepszym uczestnikiem konkursu Bosch w poszczególnych szkołach, osiągając najwyższy średni procentowy wynik we wszystkich trzech testach wiedzy, spośród biorących udział w programie laureatów. Nagrodą jest szczotka do czyszczenia Bosch UniversalBrush 

Czytaj więcej...

Drużyna geodetów w składzie (Emilia Buraczyk 2g, Jakub Klimiuk 2g i Michał Sokołowski 3g) zajęła 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie Geopodchody 2023 oraz zdobyła indeksy na kierunek: Geodezja i Kartografia na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie

W dniach 05.05 – 07.05 w Olsztynie odbył się etap praktyczny konkursu Geopodchody 2023 organizowany przez Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie, Wydział Geoinżynierii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Warmińsko – Mazurski Oddział Stowarzyszenia Geodetów Polskich.

Czytaj więcej...
Konkurs Naukolatek

17 zespołów z województwa podlaskiego zostało zakwalifikowanych do I etapu konkursu „NAUKOLATEK — Nastoletni Naukowiec”. Komisja Konkursowa dokonała oceny merytorycznej złożonych wniosków. Na podstawie przekazanych ocen Organizator konkursu przygotował listę rankingową. Na liście zakwalifikowanych do I etapu Konkursu „Naukolatek – Nastoletni Naukowiec” znalazł się zespół ZSB-G:

Czytaj więcej...

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top