Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

4 września 2023 r., w trakcie wydarzenia w Szkole Podstawowej nr 49 wyróżniono 97 najlepszych uczniów oraz 97 ich mistrzów – nauczycieli towarzyszących młodzieży na drodze rozwoju.

Medale „Diligentiae – za pilność” z rąk prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego otrzymali z naszej szkoły uczeń klasy III G Jakub Klimiuk i nauczyciel Magdalena Grzybowska.

Gratulujemy!

Julian Datczuk

Julian Datczuk - uczeń klasy 4Z/5 zdobył nagrodę w trzecim etapie konkursu IX edycji "Bosch Termotechnika Szkoli" 2022/2023, który odbył się w terminie 17.04 – 21.04.2023. Etap konkursu dotyczył zagadnień związanych z kondensacją. Nagrodą jest Laser Krzyżowy Bosch Quigo III

Julian  został też najlepszym uczestnikiem konkursu Bosch w poszczególnych szkołach, osiągając najwyższy średni procentowy wynik we wszystkich trzech testach wiedzy, spośród biorących udział w programie laureatów. Nagrodą jest szczotka do czyszczenia Bosch UniversalBrush 

Czytaj więcej...

Drużyna geodetów w składzie (Emilia Buraczyk 2g, Jakub Klimiuk 2g i Michał Sokołowski 3g) zajęła 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie Geopodchody 2023 oraz zdobyła indeksy na kierunek: Geodezja i Kartografia na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie

W dniach 05.05 – 07.05 w Olsztynie odbył się etap praktyczny konkursu Geopodchody 2023 organizowany przez Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie, Wydział Geoinżynierii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Warmińsko – Mazurski Oddział Stowarzyszenia Geodetów Polskich.

Czytaj więcej...
Konkurs Naukolatek

17 zespołów z województwa podlaskiego zostało zakwalifikowanych do I etapu konkursu „NAUKOLATEK — Nastoletni Naukowiec”. Komisja Konkursowa dokonała oceny merytorycznej złożonych wniosków. Na podstawie przekazanych ocen Organizator konkursu przygotował listę rankingową. Na liście zakwalifikowanych do I etapu Konkursu „Naukolatek – Nastoletni Naukowiec” znalazł się zespół ZSB-G:

Czytaj więcej...
nagroda w konkursie

Polkowski Mateusz -  uczeń klasy 4Z/5 zdobył nagrodę w drugim etapie konkursu IX edycji "Bosch Termotechnika Szkoli" 2022/2023, który odbył się w terminie 27 LUTY – 3 MARCA. Etap konkursu dotyczył zagadnień związanych z rekuperacją. Nagrodą jest detektor cyfrowy Bosch TRUVO

Czytaj więcej...

22 marca 2023 r. w Operze i Filharmonii Podlaskiej odbyła się uroczysta gala wręczenia stypendiów w dziedzinie twórczości artystycznej uczniom uzdolnionym artystycznie z województwa podlaskiego na 2023 r. Wśród wyróżnionych nie mogło zabraknąć reprezentanta ZSB-G.  Stypendium otrzymał Marcin Szumiło z klasy 3z. Marcin gra na puzonie w Młodzieżowej Orkiestrze Dętej Zespołu Szkół Elektrycznych w Białymstoku oraz w Młodzieżowej Orkiestrze Dętej w Sokółce, z którą zdobył I miejsce na Balkan Folk Fest w Bułgarii.

Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej...
uczestnicy konkursu

24.02.2023 Brygida Pajołek i Maurycy Bałakier - uczniowie klasy 3g - reprezentowali godnie naszą Szkołę w tym cyklicznym wydarzeniu poetyckim, recytując wiersze w języku  niemieckim. Nasza szkoła uczestniczyła we wszystkich edycjach konkursu. Maurycy zajął III miejsce, natomiast Brygida uzyskała szczególne wyróżnienie. Ich poziom artystyczny i ekspresja były na bardzo wysokim poziomie. Serdeczne gratulacje!

M. Otto

Odbiór stypendium

Weronika Czarkowska, uczennica IV a/4 znalazła się w gronie najzdolniejszych uczniów Białegostoku i województwa. Otrzymała Stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku oraz Stypendium Zarządu Województwa Podlaskiego.

Weronika to laureatka Olimpiady Wiedzy i umiejętności Budowlanych, a jej wyniki w nauce przekraczają średnią 5. Stypendia z całą pewnością osłodzą ten czas poświęcony zdobywaniu wiedzy.

Serdecznie gratulujemy. Jesteśmy bardzo dumni! Wiemy jak dużo pracy trzeba włożyć, aby otrzymać tę nagrodę. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Czytaj więcej...
wreczenie stypendiow Prezesa Rady Ministrow

18.11.2022 odbyło się uroczyste wręczenie stypendium Prezesa Rady Ministrów, gdzie 173 najlepszych uczniów województwa podlaskiego odebrało dyplomy. W gronie wyróżnionych znajdowało się dwoje wybitnych uczniów naszej szkoły: Julia Szklarzewska - uczennica klasy IVG/4 i Jakub Klimiuk - uczeń klasy IIG.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej...

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top