Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

13 października w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się uroczyste wręczenie aktów stypendialnych Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji i Nauki. W uroczystości wzięli udział m.in. wiceminister edukacji i nauki Dariusz Piontkowski, podlaski kurator oświaty Beata Pietruszka, a także wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski.

Z dumą i przyjemnością informujemy, że wśród wyróżnionych uczniów znalazł się Oskar Arciszewski, uczeń klasy 3z, który uzyskał stypendium Prezesa Rady Ministrów za najwyższą średnią ocen w szkole na koniec minionego roku szkolnego.

Oskarowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  • oskar
  • oskar1
  • stypendia

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top