Jan Pietrzak z klasy 3z został uhonorowany medalem przez Prezydenta Miasta Białegostoku na Białostockiej Gali Wolontariatu "Malarze Dobra", za aktywny udział i zaangażowanie w działania podejmowane na rzecz mieszkańców Białegostoku. Gratulujemy i życzymy dalszego spełniania się w działalności społecznej!!




