Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Serdecznie zapraszam uczniów klas maturalnych i nauczycieli do udziału w Białostockim Salonie Maturzystów Perspektywy 2023, który odbędzie się 8 września br. na Uniwersytecie w Białymstoku (ul. K. Ciołkowskiego 1 M, Białystok). Wstęp na Salon Maturzystów jest wolny i nie wymaga rejestracji, natomiast obowiązują zapisy na udział w spotkaniach programowych.

Rejestracja na Białostocki Salon Maturzystów 2023

Czytaj więcej...

Wydział Architektury, w ramach Dnia Otwartego Politechniki Białostockiej, zaprasza maturzystów w dn. 22 marca na prezentację Wydziału. Szczegóły na plakacie.

23 września wraz z Politechniką Białostocką zapraszamy na Białostocki Salon Maturzystów

 W programie spotkań m.in.:

  • Prezentacje oferty edukacyjnej uczelni akademickich na rok 2023/2024 z udziałem przedstawicieli uczelni;
  • Wszystko o maturze 2023 z języka polskiego, matematyki, języków obcych oraz przedmiotów dodatkowych – spotkania ekspertów okręgowych komisji egzaminacyjnych z maturzystami i nauczycielami na temat deklaracji maturalnych, terminów i ważnych kwestii związanych z egzaminami z przedmiotów obowiązkowych.
Czytaj więcej...
Dzień Otwarty PB

HARMONOGRAM DNIA OTWARTEGO NA POLITECHNICE BIAŁOSTOCKIEJ ORAZ ZAPISY

Zaplanowane wydarzenia odbędą się 24 marca w godz. 9-15. Dzień Otwarty to warsztaty, prezentacje, spotkania z wykładowcami i studentami. Czekamy na Państwa na kampusie przy przy ul. Wiejskiej 45 (teren pomiędzy ulicami Zwierzyniecką, Wiejską i Świerkową) oraz na Wydziale Architektury przy ul. Oskara Sosnowskiego 11 i na kampusie Wydziału Inżynierii Zarządzania mieszczącym się w Kleosinie przy ul. Ojca Tarasiuka 2.

Wstęp jest bezpłatny, ale część wydarzeń jest objęta koniecznością wcześniejszej rejestracji ze względu na ograniczoną liczbę osób, które mogą wziąć udział w poszczególnych wykładach czy prezentacjach. 

Czytaj więcej...

Zachęcam do udziału on-line w Podlaskim i Warmińsko-Mazurskim Salonie Maturzystów w dn. 23 września, godz. 10:00 - 15:00. Więcej informacji i rejestracja na stronie:

https://salonmaturzystow.pl/2021/salon/podlaski-i-warminsko-mazurski

Doradca zawodowy
Aneta Paszkowska

dniotwartepb

salonMaturzystko,
Maturzysto!

Jak to jest na studiach w czasie pandemii? Jak wirtualnie zdaje się egzaminy? Masz w sobie potencjał humanistyczny czy biznesowy? Czy filologie obce, prawo, psychologia, dziennikarstwo, zarządzanie to kierunki dla Ciebie?

To tylko niektóre z pytań towarzyszących maturzyście, które omówimy 6 marca na wirtualnym spotkaniu z maturą i studiami. Możesz liczyć na wykłady ekspertów okręgowych komisji egzaminacyjnych na temat przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych (6 marca: historia i WOS).

Czytaj więcej...

informator zawodyInformator zawiera szczegółowy opis 219 zawodów, podzielonych na 32 branże. Adresatami publikacji są uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych, ale także osoby dorosłe.

https://www.ore.edu.pl/2020/12/informator-o-zawodach-szkolnictwa-branzowego/

Spot dotyczący Polskiej i Europejskiej Ramy Kwalifikacji

https://www.youtube.com/watch?v=pMTuR6BTaBw

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top