Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Serdecznie zapraszam uczniów klas maturalnych i nauczycieli do udziału w Białostockim Salonie Maturzystów Perspektywy 2023, który odbędzie się 8 września br. na Uniwersytecie w Białymstoku (ul. K. Ciołkowskiego 1 M, Białystok). Wstęp na Salon Maturzystów jest wolny i nie wymaga rejestracji, natomiast obowiązują zapisy na udział w spotkaniach programowych.

Rejestracja na Białostocki Salon Maturzystów 2023

 

  • Prezentacje oferty edukacyjnej uczelni akademickich na rok 2024/2025 z udziałem przedstawicieli uczelni;

  • Wszystko o maturze 2024 z języka polskiego, matematyki, języków obcych oraz przedmiotów dodatkowych – spotkania ekspertów okręgowych komisji egzaminacyjnych z maturzystami i nauczycielami na temat deklaracji maturalnych, terminów i ważnych kwestii związanych z egzaminami z przedmiotów obowiązkowych.

Doradca zawodowy Aneta Paszkowska

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top