Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

W ramach promocji zatrudnienia i aktywizacji zawodowej absolwentów dnia 09.01.2018r. odbyło się spotkanie informacyjne uczniów klas czwartych z pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku - p. Joanną Krysiuk i p. Renatą Sikorską. Podczas spotkania omówione zostały podstawowe usługi rynku pracy świadczone osobom zarejestrowanym w urzędzie.

Czytaj więcej...

el roboPolitechnika Białostocka zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie EL-ROBO-MECH. Głównym celem konkursu jest jest docenienie młodych, utalentowanych ludzi oraz popularyzacja nauk technicznych oraz studiów na Politechnice Białostockiej.

Czytaj więcej...

logoOgólnopolski Tydzień Kariery, czyli OTK, to coroczne działanie Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej mające na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego.

Tegoroczny,  IX Ogólnopolski Tydzień Kariery odbył się w dniach 16-22.10.2017r.  i przebiegał pod hasłem: „Ja na rynku pracy: moje talenty i moje kompetencje”.

Czytaj więcej...

Zapraszamy maturzystów do udziału w Białostockim Salonie Maturzystów, który odbędzie się 14 września 2017r. w godz. 9.00 – 15.00 w Kampusie Uniwersytetu w Białymstoku.

Jak przygotować się do matury, żeby zdać ją jak najlepiej? Co i gdzie studiować? Czym kierować się przy wyborze drogi dalszego kształcenia? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać podczas prezentacji Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży na temat egzaminu maturalnego w 2018r. oraz odwiedzając stoiska szkół wyższych, gdzie będzie można poznać ich ofertę, zapytać o szczegóły dotyczące rekrutacji czy warunki studiowania.

Czytaj więcej...

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top