Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Julian Datczuk - uczeń klasy 4Z/5 zdobył nagrodę w trzecim etapie konkursu IX edycji "Bosch Termotechnika Szkoli" 2022/2023, który odbył się w terminie 17.04 – 21.04.2023. Etap konkursu dotyczył zagadnień związanych z kondensacją. Nagrodą jest Laser Krzyżowy Bosch Quigo III

Julian  został też najlepszym uczestnikiem konkursu Bosch w poszczególnych szkołach, osiągając najwyższy średni procentowy wynik we wszystkich trzech testach wiedzy, spośród biorących udział w programie laureatów. Nagrodą jest szczotka do czyszczenia Bosch UniversalBrush 

Program Bosch Termotechnika Szkoli to prowadzony przez markę Bosch program współpracy ze szkołami średnimi o profilu technicznym. Celem programu jest poszerzanie wiedzy uczniów w zakresie nowoczesnych systemów grzewczych, zapoznanie ich z technologiami wykorzystywanymi w urządzeniach marki Bosch oraz ułatwienie uczniom startu w zawodzie instalatora urządzeń grzewczych. Dotychczas we wszystkich ośmiu edycjach programu wzięło udział łącznie około 2700 uczniów z 37 szkół z całej Polski.

Gratulujemy!

Agnieszka Dębowska

Julian1

Julian2

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top