Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Już 4 rok z rzędu  uczniowie naszej szkoły biorą udział w międzynarodowym projekcie wykonania i pisania bożonarodzeniowych życzeń w języku niemieckim do słynnych osób z niemieckiego obszaru językowego na własnoręcznie wykonanej kartce, organizowanym przez PSNJN oddział Łomża, koordynowanym przez p. Magdalenę Otto.

Tym razem w ramach projektu:  „Auf der Reise nach Österreich” poszerzyli również swoją dotychczasową wiedzę o Austrii oraz wykonali ćwiczenia interaktywne. Zwieńczeniem były życzenia bożonarodzeniowe do prezydenta Austrii Alexandra Van der Bellena. Wysłanie życzeń poprzedził konkurs na fb szkolnym, w którym uczniowie wybrali najciekawszą, wg nich, kartkę – Adriana Szutko z klasy 1F. My też otrzymaliśmy życzenia z Kancelarii Prezydenta wraz ze zdjęciem. W projekcie wzięło udział 13 osób.

Wysłaliśmy również życzenia (po raz 4) do Księcia Liechtensteinu Hansa Adama II, wraz z kondolencjami z powodu śmierci syna Constantina. Wybraliśmy kartkę wykonaną przez Kacpra Pierzchałę z 5Z, z życzeniami klasy 1G.  Również z Zamku Vaduz otrzymaliśmy życzenia i podziękowania za kondolencje.

Magdalena Otto

  • 1odp_Austria
  • 2życzenia_Austria
  • 3nasza_do_Austrii
  • 4nasza_korespondencja
  • 5życzenia_kartka_Liechtenstein
  • 6odp_Liechtenstein

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top