Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Zawsze warto być dobrym człowiekiem. Najcenniejsze co można dać drugiemu człowiekowi to swój czas, który szybko ucieka jakby przez palce. Pomaganie daje ogromną satysfakcję i podnosi poczucie własnej wartości. Czasem dostrzeże to też ktoś inny i doceni. Tak było i tym razem.

Dwudziestka wolontariuszy z naszej szkoły w nagrodę za swoje zaangażowanie w niesienie pomocy innym, miała okazję uczestniczyć w koncercie charytatywnym KATARZYNY CEREKWICKIEJ. Recital artystki w pięknej oprawie świateł odbył się w Operze Podlaskiej. Emocji było co niemiara…

 Był to pierwszy z cyklu koncertów zorganizowany przez Stowarzyszenie Podlaskie Hospicjum Dziecięce „Obok Nas”. Dochód z koncertów przeznaczony będzie na budowę pierwszego w naszym województwie dziennego ośrodka opieki wytchnieniowej dla chorych dzieci i osób starszych.

Dziękujemy Zarządowi Stowarzyszenia za docenienie naszej pracy.

Więcej zdjęć na facebooku stowarzyszenia.

Dorota Woińska-Żmujdzin

signal 2019 09 17 114232

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top