Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Wiele przygotowań w Polsce za nami. Nadszedł czas na sprawdzenie, jak idą przygotowania do naszego wyjazdu na miejscu w Hiszpanii. W dniach 26 – 28 lutego koordynatorka II mobilności Małgorzata Wilczewska, odbyła wizytę przygotowawczą w Walencji. Poznała tam przedstawicieli firmy partnerskiej organizującej nasz wyjazd – Universal Mobility oraz opiekunkę grupy Panią Natalię. Odwiedziła miejsce zakwaterowania uczniów i opiekunów, a także poznała przedstawicieli pracodawców, u których nasza młodzież będzie realizowała praktyki zawodowe.

Pani Małgorzata ustalała z partnerami szczegóły pobytu w Walencji i realizacji praktyk młodzieży, ale również spacerując ulicami Walencji, podziwiała uroki pięknej zabudowy i zbierała informacje o ciekawych miejscach i wspaniałej atmosferze hiszpańskiego miasta. Wrażenia wraz ze zdjęciami przywiozła do Polski, aby podzielić się nimi z młodzieżą.

  • Walencja1
  • Walencja2
  • Walencja3
  • Walencja4
  • Walencja5
  • Walencja6

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top