Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Już po raz osiemnasty rusza "Góra Grosza" - ogólnopolska akcja organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom. Przypominamy, że jej celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu, bądź utworzyć takie miejsca, które będą w miarę  możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

 W tym roku klasy tradycyjnie zbierają pieniądze do "skarbonek". Zebrane pieniążki przekazujemy do 20 grudnia p. Sylwii Karczewskiej - opiekunowi Samorządu Uczniowskiego.  Pomóżmy potrzebującym! Każdy grosz sie liczy! Przypominam, że w roku szkolnym 2016/2017 zebraliśmy 479 złotych i 26 groszy. Między innymi dzięki Waszemu zaangażowaniu i ofiarności Towarzystwo Nasz Dom pomogło 2812 dzieciom i ich rodzinom. Do tej pory w akcji "Góra Grosza" udało się zebrać 35 064 001,64 zł!

Pozostałe informacje o akcji znajdują się pod adresem internetowym:

http://towarzystwonaszdom.pl/gora-grosza/

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top