Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Dzień Budowlańca i Sanitarnika to wyjątkowe święto, które upamiętnia i docenia pracę specjalistów z dziedzin budownictwa i sanitarnictwa. To okazja do podkreślenia roli tych zawodów w tworzeniu nowoczesnych i komfortowych przestrzeni oraz dbania o nasze zdrowie i środowisko. Podczas tego wydarzenia uczestnicy zostali zachęceni do wyrażenia swojej pasji i kreatywności poprzez przygotowanie prac plastycznych, które reprezentują ich kierunki zawodowe.

Warto zwrócić uwagę na to, że nagrodzone prace wyróżniły się pod względem jakości i wyjątkowości. To dowód na zaangażowanie oraz talent uczestników. Jedna praca zdobyła pierwszą nagrodę, co stanowi ogromne osiągnięcie i potwierdzenie wysokiego poziomu artystycznego oraz profesjonalnego podejścia do zawodu.

Ponadto, trzy prace zostały wyróżnione, co jest dowodem na to, że zarówno technicy aranżacji wnętrz, jak i specjaliści od odnawialnych źródeł energii przynoszą wartość i innowacyjność w swoich dziedzinach. Ich wkład w tworzenie funkcjonalnych i estetycznych wnętrz oraz promowanie zrównoważonej produkcji energii jest kluczowy dla przyszłości naszego środowiska i naszego komfortu.

Dzień Budowlańca i Sanitarnika nie tylko upamiętnia i docenia pracę tych zawodów, ale także inspiruje młode pokolenia do rozważania kariery w tych dziedzinach, pokazując, że są to obszary pełne możliwości rozwoju i twórczości.

Tomasz Rolak

  • 1-image1
  • 2-image2
  • 3-image3
  • 4-image4
  • 5-image5

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top