Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

 obraz1231Co roku, wraz z nadejściem wiosny, żegnamy naszych maturzystów. Tym razem tradycji również stanie się zadość. 30 kwietnia wspaniały rocznik 2017 – 2021 odbierze świadectwa ukończenia szkoły.

Nie mamy wpływu na rzeczywistość, która odebrała nam możliwość normalnej nauki i pracy. Mamy jednak nadzieję, że te miesiące edukacji zdalnej wykorzystaliście mądrze i odpowiedzialnie podeszliście do planowania swojej przyszłości. Żałujemy, że nie możemy osobiście powiedzieć Wam „Powodzenia na maturze i w życiu!”

Dziękujemy, że przez te lata ubogacaliście swoją obecnością naszą szkołę, dzieliliście się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami, angażowaliście się w przedsięwzięcia, które dawały Wam satysfakcję, a nas napawały dumą. Dziękujemy za Waszą wytrwałość i dojrzałość w wyjątkowych dla nas wszystkim czasach.

Jako absolwenci Zespołu Szkół Budowlano – Geodezyjnych pamiętajcie, że zostawiliście w murach tej szkoły cząstkę siebie. Zachowajcie w swoich wspomnieniach przyjaciół oraz miłe chwile i wykorzystajcie w przyszłości to, czego się nauczyliście.

Waszym Rodzicom składamy wyrazy uznania i serdeczne podziękowania za miłość i cierpliwość, którymi obdarzają Was każdego dnia. Okażcie Im swoją wdzięczność dobrym słowem, ciepłym uśmiechem i życzliwym gestem.

Wiosna nas budzi, pielęgnuje, ożywia i zwiastuje rozkwit. Wiosna to cudowne przypomnienie, jak piękna może być zmiana, a ona właśnie dokonuje się w Waszym życiu. Życzymy Wam z całego serca, aby ten czas wchodzenia w dorosłość był pełen radości i wiary w lepsze jutro. Niezależnie od okoliczności, sięgajcie po nowe doświadczenia, kolekcjonujcie ważne wydarzenia, czerpcie z nich radość i inspiracje. Na swojej drodze spotykajcie mądrych i dobrych ludzi, a nas wszystkich zachowajcie w serdecznej pamięci.

Życzymy Wam pomyślnie zdanego egzaminu maturalnego, trafnych wyborów, które pozwolą na spełnienie Waszych oczekiwań, marzeń i pragnień.  

Dyrekcja,

Wychowawcy, Nauczyciele

Zespołu Szkół Budowlano – Geodezyjnych w Białymstoku

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top