Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

2 grudnia w naszej szkole odbył się I etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego. Najlepsi germaniści naszej szkoły stanęli w szranki i po wyrównanej walce  zostali wyłonieni reprezentanci do II etapu, który odbędzie się 10.12 br w  Zespole Szkół Elektrycznych w Białymstoku. W konkursie wzięły udział 4 osoby. Największą ilość punktów uzyskała Daria Dobrogowska, drugie miejsce zajęła Agata Kakareko. Obie są uczennicami p. Magdaleny Otto i uczęszczają do klasy IVH. Serdecznie gratulujemy!

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top