Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Uwaga!!! Uczniowie klas II

Ruszamy z rekrutacją do projektu „Technika dla natury”, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego  POWER opartego na zasadach Erasmus +. W rekrutacji udział wezmą uczniowie klas II kształcący się w następujących kierunkach: technik budownictwa, technik robót wykończeniowych w budownictwie, technik geodeta oraz technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

 Podczas spotkań informacyjnych realizowanych przez zespół projektowy,  uczniowie zostają zapoznani z najważniejszymi celami i działaniami dotyczącymi projektu oraz deklarują chęć uczestnictwa w rekrutacji. Rekrutacja odbędzie się na podstawie wyników z przedmiotów zawodowych i języka angielskiego uzyskanych w klasie I oraz testu sprawdzającego wiedzę z języka angielskiego. Wyniki rekrutacji poznamy tuż przed feriami, 17 stycznia 2020 r.

Zakwalifikowani uczniowie, we wrześniu 2020 roku odbędą miesięczną praktykę zawodową w hiszpańskich firmach i przedsiębiorstwach.

Zapraszamy uczniów wszystkich klas II  do zapoznania się ze szczegółami, umieszczonymi na stronie naszej szkoły w zakładce Projekty-Technika dla natury

Powodzenia!!!!

Marta Żołądkowska

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top