Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

W środę 8 listopada sześciu uczniów naszej Szkoły przez godzinę zmagało się ze statystyką. Za nami 8 edycja Olimpiady Statystycznej. Test składał się z trzech części, za które łącznie można było uzyskać 50 punktów. Aż pięciu naszych uczniów osiągnęło wymagany wynik powyżej 50%, do etapu okręgowego może przejść tylko trzech uczniów z najwyższymi wynikami.

W  tym roku w etapie okręgowym 6 grudnia ZSBG reprezentować będą: Maurycy Bałakier (4g), Krzysztof Matwiejczyk (4a), Oliwier Jaszczczuk (4a). Wszystkim, którzy brali udział serdecznie gratulujemy olbrzymiej wiedzy i zapraszamy w przyszłym roku. Za najlepszą trójkę trzymamy kciuki w etapie okręgowym.

 Renata Kowalko

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top