Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

W dniu 9 października w hali ZSBG została dokończona Licealiada Województwa Podlaskiego w futsalu za rok szkolny 2019/2020. Nasza szkoła prowadzona przez pana Piotra Grzybko do ostatniego meczu była na czele stawki. Miała zgromadzonych 28 punktów, wygrywając 9 meczów i 1 remisując. W ostatnim decydującym o mistrzostwie starciu drużyna ZSBG zmierzyła się z Zespołem Szkół Nr 6 z Suwałk.

Po zaciętej walce Budowlanka musiała uznać wyższość ekipy gości ulegając  2:6 i w końcowym rozrachunku zajmując drugie miejsce. Ta jedyna porażka w sezonie dała tylko…, a może aż tytuł Wicemistrzów Województwa Podlaskiego.

 Warto też wspomnieć, iż drużyna ZSBG  rok temu zajęła trzecie miejsce, a dwa lata temu sięgnęła po Mistrzostwo ligi. Bardzo cieszy fakt, że od kilku lat zespół dowodzony przez pana Piotra Grzybko nie schodzi z podium.

Drużynie i trenerowi gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Autorami sukcesu byli:

Trener: Piotr Grzybko

Damian Makowski, Filip Tarnogórski, Łukasz Bańkowski, Aleks Karecki, Michał Frankowski, Szymon Kułak, Mateusz Grodzki, Kewin Magnuszewski, Kacper Lewandowski, Mateusz Dołęgowski, Olaf Pogorzelski, Kewin Utko, Jakub Plichta, Kacper Staśkiewicz, Kacper Nazarko, Marcel Karetko, Sebastian Falkowski, Mateusz Białowąs, Mateusz Sawicki oraz Łukasz Kozłowski.

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top