Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Rozgrywki ligowe fazy zasadniczej Licealiady Wojewódzkiej w Futsalu dobiegły końca. I miejsce zajęli uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Tecznicznych w Białymstoku zdobywając 30 punktów, natomiast piłkarze Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych trenowani przez Pana Piotra Grzybko uplasowali się na trzecim miejscu tracąc do lidera 5 punktów.

Ale to nie koniec zmagań sportowych. Szansa na poprawę lokaty pojawi się już w najbliższy piątek 05 kwietnia 2019 r. o godz. 10.00 w hali Szkoły Podstawowej Nr 24 w Białymstoku, gdzie odbędzie się turniej finałowy. Do rywalizacji i walki o medale przystąpią cztery najlepsze zespoły z województwa podlaskiego. 

Wierzymy w nasz zespół i liczymy, że stanie na podium, może nawet na najwyższym jego stopniu. ZSBG jest obrońcą trofeum, a w finałach wystąpi po raz szósty w ciągu ostatnich ośmiu lat czego jak dotąd nie dokonała żadna szkoła.  Gorący doping, zgodny z duchem fair play na pewno byłby mocnym wsparciem dla naszej drużyny.

Powodzenia!

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top