Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl
Wasza ulubiona biblioteka szkolna życzy wspaniałych książek pod choinką, prawdziwego i dobrego Ducha Tegorocznej Wigilii (patrz "Opowieść wigilijna " Ch. Dickensa), emocjonalnie ciepłych i klimatycznych Świąt Bożego Narodzenia, i życzeń, które się spełniają. A nie zapominajcie o książkach z biblioteki, które także chciałyby znaleźć dom i życzliwego czytelnika na Święta.

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top