Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Zajęcia pozalekcyjne w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 – klasy I

Lp.

Imię i nazwisko

forma (rodzaj) zajęć

termin (dzień, godz.)

1

Elżbieta Cybulińska

Zajęcia wyrównawcze z chemii dla klas I

środa 15.15 – 16.00

2

Katarzyna Półtorak

Zajęcia rekreacyjno-sportowe dla dziewcząt – klasy I - IV

poniedziałek 16.10 – 17.10

wtorek 17.00 – 18.00

3

Bogdan Rudziński

Sekcja piłki koszykowej – klasy I - IV

poniedziałek 16.05 – 17.05

wtorek 16.05 – 17.05

4

Piotr Grzybko

Sekcja piłki nożnej – klasy I - IV

czwartek 17.00 - 18.30 

5

Zbigniew Kulikowski

Sekcja piłki ręcznej – klasy I - IV

 

6

Jarosław Nowiczkow

Sekcja lekkoatletyczna – klasy I - IV

 

7

 

Zajęcia wyrównujące wiedzę
z matematyki – klasy  I

2 godziny w tygodniu

8

 

Fizyka – zajęcia rozwijające zainteresowania, wiedzę

2 godziny w tygodniu

 

Zajęcia pozalekcyjne w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 – klasy IV

1

Grzegorz Pawełko

Zajęcia przygotowujące do egzaminu teoretycznego B.36

środa 16.10 – 16.55

2

Marta Piekarska

Przygotowanie do matury podstawowej z języka angielskiego

wtorek 8.00 – 8.45 (co 2 tyg.)

3

Agnieszka Karpiesiuk

Przygotowanie do matury
z matematyki – poziom rozszerzony

wtorek 14.30 – 15.15

4

Anna Malesińska

Przygotowanie do matury
z matematyki – poziom podstawowy

wtorek 14.30 – 15.15

5

Marzena Sikorska

Przygotowanie do matury
z matematyki – poziom podstawowy

czwartek 15.20 – 16.05

6

Małgorzata Wilczewska

Przygotowanie do  Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej
i Kartograficznej – klasy II -IV

środa 8.00 – 9.40 (co 2 tyg.)

7

Ewa Korbut-Papciak

Zajęcia przygotowujące do konkursów z OZE – klasy II - IV

poniedziałek 8.00 – 8.45

8

Renata Kowalko

Zajęcia fakultatywne, przygotowujące do matury z fizyki

wtorek 15.15 – 16.00

9

Joanna Chrapowicka

Zajęcia przygotowujące  do matury
z matematyki -PP

czwartek 8.00 – 8.45

10

Krystyna Sadowska

Zajęcia wyrównawcze z fizyki dla klas III - IV

poniedziałek 15.20 – 16.05

11

Maciej Stefanowicz

Zajęcia dodatkowe  przygotowujące do kwalifikacji B.30 – klasy IV

wtorek 12.30 – 13.25

12

Jolanta Trofimiuk

Zajęcia przygotowujące  do matury
z fizyki

środa 14.30 – 15.15

wtorek 15.20 - 16.05

13

Tomasz Rolak

Zajęcia przygotowujące do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje 
w zawodzie – B.22 – klasy IV

poniedziałek 15.20 – 16.05

14

Elżbieta Zajkowska

Zajęcia przygotowujące do matury
z języka polskiego

środa 8.00 – 8.45

15

Dorota Puciłowska

Zajęcia przygotowujące do matury
z języka polskiego

czwartek 14.20 – 15.05

16

Katarzyna Półtorak

Zajęcia rekreacyjno-sportowe dla dziewcząt – klasy I - IV

poniedziałek 16.10 – 17.10

wtorek 17.00 – 18.00

17

Bogdan Rudziński

Sekcja piłki koszykowej – klasy I - IV

poniedziałek 16.06 – 17.05

wtorek 16.05 – 17.05

18 Justyna Demianko Zajęcia przygotowujące do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie - B.27 piątek 16.10 - 17.00
19 Agnieszka Sujeta Zajęcia przygotowujące do OWiUB piątek 8.45 - 9.50
20 Ewa Sieśkiewicz Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej z matematyki piątek 14.30 - 15.15
21 Wioletta Fedorowicz Koło polonistyczne czwartek 15.20 - 16.05
22 Bogumił Janiszewski Zajęcia przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji B.34 poniedziałek 8.00 - 10.00 (co 2 tyg.)

23

Piotr Grzybko

Sekcja piłki nożnej – klasy I - IV

czwartek 17.00 - 18.30 

24

Zbigniew Kulikowski

Sekcja piłki ręcznej – klasy I - IV

 

25

Jarosław Nowiczkow

Sekcja lekkoatletyczna – klasy I - IV

 

 

Zajęcia pozalekcyjne w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 – klasy II - III

1

Grzegorz Pawełko

Zajęcia przygotowujące do egzaminu praktycznego B.35

środa 8.00 – 9.40

(co 2 tyg.)

2

Sylwia Tomkiel

Przygotowanie do egzaminu praktycznego B.35

poniedziałek 14.30 – 16.00 (co 2 tyg.)

3

Monika Piotrowska

Przygotowanie do egzaminu zawodowego B.33  - kl. IV a

poniedziałek 12.40 – 13.25

4

Małgorzata Wilczewska

Przygotowanie do Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

środa 8.00 – 9.40

(co 2 tyg.)

5

Bartłomiej Klimowicz

Przygotowanie do egzaminu zawodowego  kwalifikacji B.18

piątek 15.15 – 16.05

(co 2 tyg.)

6

Ewa Korbut-Papciak

Zajęcia przygotowujące do konkursów z OZE

poniedziałek 8.00 – 8.45

7

Katarzyna Sztabińska

Zajęcia przygotowujące do egzaminu w zawodzie – kwalifikacja B.32

środa 8.00 – 8.45

8

Kamil Radzajewski

Zajęcia przygotowujące do egzaminu praktycznego w zawodzie – kwalifikacja B.09

piątek 8.55 – 9.40

9

Danuta Jurkowska

Przygotowanie do egzaminu zawodowego – część teoretyczna B.35

środa 8.00 – 8.45

10

Krystyna Sadowska

Zajęcia wyrównawcze z fizyki

poniedziałek 15.10 – 16.05

11

Justyna Demianko

Zajęcia przygotowujące do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie – B.27

piątek 16.10 – 17.00

12

Piotr Grzybko

Sekcja piłki nożnej – klasy I - IV

czwartek 17.00 – 18.30

13

Zbigniew Kulikowski

Sekcja piłki ręcznej – klasy I - IV

 

14

Jarosław Nowiczkow

Sekcja lekkoatletyczna – klasy I - IV

 

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top