Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

IMG 20170428 100845W piątek 28 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Aby upamiętnić ten doniosły fakt historyczny uczniowie klas I B i I G pod opieką p. Anety Paszkowskiej i p. Joanny Chrapowickiej przygotowali część artystyczną o najważniejszych faktach dotyczących tego wydarzenia.


Uroczystość rozpoczęto od odśpiewania hymnu polskiego. Miło nam donieść, że śpiewali nie tylko występujący uczniowie ale również spora grupa młodzieży szkolnej. Aktorzy dostali zasłużone brawa i uznanie widzów zgromadzonych w hali sportowej.
Patriotyczne apele rocznicowe w Zespole Szkół Budowlano- Geodezyjnych są tradycją. To właśnie dzięki takim uroczystościom dyrekcja szkoły oraz grono pedagogiczne dążą do kształtowania postaw patriotycznych wśród młodzieży, wychowania w polskości oraz przygotowania do życia w demokratycznym państwie.

 

Zlote technikum 2017

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Budowlano-Geodezyjne w Białymstoku jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017".

Praktyka w Götz

Szkolenia

Szkolenie Caparol

Szkolenie Caparol

28 kwiecień 2017
Akademia Budimex

Akademia Budimex

10 kwiecień 2017
Izolex

Izolex

14 marzec 2017

Prezentacja o szkole

Alternative flash content

Requirements

Gościmy

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.