Drukuj

    Konieczność wykończenia mieszkania, czy remontu zmusza wykonawcę do korzystania z odpowiednich narzędzi, zarówno w fazie przygotowania podłoża, jak i nanoszenia powłoki malarskiej.

    Analizując potrzeby klientów, firma BLUE DOLPHIN TAPES zadbała o edukację młodych adeptów sztuki budowlanej, wkraczających niebawem na rynek pracy.
    W dniu 21.09.18r przedstawiciele w/w firmy panowie: Michał Fołtyn oraz Marcin Matałowski odwiedzili naszą szkołę, przywożąc ze sobą mobilną ekspozycję, bogato wyposażoną w narzędzia i sprzęt malarski, w celu przeprowadzenia szkolenia technicznego.

    W spotkaniu uczestniczyła młodzież kształcąca się w zawodzie technik budownictwa, a zwłaszcza o specjalności technolog robót wykończonych.
    Po prezentacji narzędzi malarskich uczniowie przyznali, że są to profesjonalne i nowoczesne produkty opracowane z myślą o zmieniających się i rosnących potrzebach klientów.
    Duże zainteresowanie uczniów rozbudziła również szeroka oferta taśm klejących wykorzystywanych nie tylko podczas prac malarskich, ale także innych robót wykończeniowych np. w systemach dociepleń budynków.
    Podczas prezentacji zadawane były pytania konkursowe, prawidłowe odpowiedzi nagradzano. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali próbki testowe taśm klejących.
    Uczniowie wysoko ocenili postawę prowadzących szkolenie oraz prezentację, która umożliwiła im podniesienie poziomu wiedzy zawodowej.

KORZYSTAJĄC Z PRODUKTÓW FIRMY BLUE DOLPHIN TAPES TAKICH KORZYŚCI NIE SPOSÓB ODRZUCIĆ:

- DOKŁADNIEJSZE KRYCIE MALOWANEJ POWIERZCHNI,
- WYŻSZA JAKOŚĆ POWŁOKI BEZ PRZEŚWITÓW,
- WIĘKSZA WYTRZYMAŁOŚĆ MECHANICZNA I TRWAŁOŚĆ MATERIAŁU, Z JAKIEGO PRODUKTY ZOSTAŁY WYKONANE.