Drukuj

Nabór do Technikum Budowlano-Geodezyjnego

  

1. Kierunki naboru - technikum 5-letnie

 2. Zasady rekrutacji do klas pierwszych na r. szk. 2022/23

3. Terminy rekrutacji:

Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej  wraz z dokumentami 

od 16 maja 2022 r.

do 20 czerwca 2022 r.

do godz. 15.00 
Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o świadectwo ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty.

 od 24 czerwca 2022 r.
do 13 lipca 2022 r.

do godz. 15.00

Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków poświadczanych w oświadczeniach, w tym dokonanie przez przewodniczącego komisji rekrutacyjnej czynności związanych z ustaleniem tych okoliczności. do 13 lipca 2022 r.
Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych  21 lipca  2022 r.
godz. 10.00
Wydanie przez szkołę prowadzącą kształcenie zawodowe skierowania na badanie lekarskie od 16 maja 2022 r.
do 13 lipca 2022 r. 
Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu zewnętrznego, o ile nie zostały one złożone w uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej, a w przypadku szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe - także zaświadczenia lekarskiego zawierającego orzeczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu  

od 21 lipca  do 29 lipca 2022 r.

do godz. 15.00

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych  1 sierpnia 2022 r.
  godz. 10.00

 


Logo Bursa ZPO Nr 1


 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, filmów i ulotek prezentujących naszą szkołę i kierunki kształcenia:

obiektyw

   

ulotka

 Ulotka o zawodach:

zawody2020

 


4. Pytania i odpowiedzi 

Rodzicu, ósmoklasisto,

jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapytać o szczegóły dotyczące rekrutacji bądź funkcjonowania szkoły, zapraszamy do kontaktu. Prosimy pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skorzystać z formularza: Kontakt w sprawie rekrutacji

Najczęściej zadawane pytania:

1. Kiedy można otrzymać skierowanie na badania lekarskie?

Skierowania  będą wydawane po złożeniu wniosku o przyjęcie do szkoły, t.j. po 17 maja. Na jednym skierowaniu będą wypisane wszystkie zawody ujęte we wniosku.

2. Czy przy szkole jest Internat?

W pobliżu, przy ul. Dobrej 3 znajduje się Bursa Szkolna, do której przyjmowani są nasi uczniowie. https://bursaszkolna.bialystok.pl/