Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

 • ul. Słonimska 47/1
 • 15-029 Białystok
 • tel. 85 740 81 31
 • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Nasz uczeń Michał Niegierysz (II S), pokonując wielu konkurentów, wygrał II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Normalizacyjnej, który odbył się 8 grudnia 2017roku w ZSE Białymstoku. Konkurs składał się z 2 etapów. Bardzo dobry wynik – wysokie 6 miejsce – osiągnął również Michał Bachmura  z IIS - technik urządzeń sanitarnych.

13 listopada 2017 w naszej szkole odbył się I etap konkursu, do którego przystąpiło 20 uczniów. W tej części należało rozwiązać test, składający się z 20 pytań jednokrotnego wyboru na temat zagadnień związanych z normami i normalizacją oraz Polskim Komitetem Normalizacyjnym.

Trzech najlepszych uczniów   zakwalifikowało się do etapu II (finału).

 1. Michał Niegierysz II s;
 2. Michał Bachmura II s;
 3. Jakub Babicki I z.

8 grudnia 2017 roku, w II etapie konkursu uczniowie rozwiązywali test składający się z 25 pytań jednokrotnego wyboru oraz w ramach dogrywki - 5 pytań testowych. Duża wiedza i zaangażowanie w naukę zaprocentowały - mamy laureata Michała Niegierysz 2S TUS.

            Wszystkim uczniom dziękujemy i  gratulujemy!

                     Opiekę nad konkursem w ZSB-G sprawowali: mgr inż. Justyna Demianko i mgr inż. Łukasz Kozłowski

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top