Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Nasz szkoła promuje zdrowy styl życia. W związku z tym, że  31 maja obchodzimy Dzień bez Papierosa, a 1 czerwca – Dzień bez Alkoholu, przeprowadziliśmy w szkole akcję promocji zdrowia. Uczniowie mogli zważyć się, zmierzyć swój wzrost i obliczyć BMI (body mass index), a także zmierzyć ciśnienie krwi. Pomiarów dokonywała nasza szkolna pielęgniarka – Pani Zenobia Pietruczuk oraz uczniowie z klasy 2g.  Patryk, Jakub, Gabriel, Piotrek, Michał, Jakub przeprowadzali również testy wiedzy o zdrowiu i szkodliwości nałogów wśród uczniów klas pierwszych.

Przychodzili do nich na lekcje i zadawali pytania. Za dobre odpowiedzi uczniowie dostawali jabłka i porady dotyczące zdrowia. O szkodliwości nałogów i zasadach zdrowego odżywiania młodzież mogła też poczytać na okolicznościowym plakacie.

Organizatorki akcji
 Magdalena Grzybowska i Elżbieta Cybulińska

  • IMG_9590
  • IMG_9595
  • IMG_9596
  • IMG_9597

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top