Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl
kartka bożonarodzeniowa

AntwortWymiana życzeń bożonarodzeniowych między ZSBG a Liechtensteinem w ramach projektu: „Weihnachtsgrüße an den Fürsten Hans Adam II.“

Stało się to już tradycją adwentową, że nasza Szkoła wraz z Polskim Stowarzyszeniem Nauczycieli Języka Niemieckiego Oddział Łomża i Koło Ostrołęka bierze udział w projekcie wysyłania kartek do ważnych osób z niemieckojęzycznego obszaru językowego. Już po raz 3,  książę Hans Adam II otrzymał od nas życzenia i również zrewanżował się kartką z Liechtensteinu.

Projekt  miał na celu aktywizację uczniów na lekcjach języka niemieckiego, poszerzenie słownictwa związanego z tematyką Świąt Bożego Narodzenia, kultywowanie zwyczaju wysyłania tradycyjnych kartek w to najpiękniejsze chrześcijańskie święto oraz pobudzenie aktywności twórczej. W projekcie wzięło udział aż 22 uczniów z klas 2-4. Kartka, którą wysłaliśmy, wygrała konkurs na fb szkolnym.

Magdalena Otto 

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top