Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Miasto Białystok zaprasza mieszkańców do udziału w akcji „Czysty Białystok”. Akcja ta ma wzbudzić w mieszkańcach poczucie odpowiedzialności za środowisko i skłonić do podejmowania działań ograniczających tworzenie odpadów. Do udziału zaproszone zostały placówki oświatowe, a także wszyscy białostoczanie, którym zależy na czystych terenach w swoim sąsiedztwie. Wielkie sprzątanie odbędzie się w dniach  9-11 września. Uczestnicy akcji zostaną zaopatrzeni w worki oraz rękawiczki ochronne. Wszyscy chętni do uczestnictwa w przedsięwzięciu mogą zgłaszać grupy do Departamentu Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Białymstoku. W tym celu należy wypełnić załączony formularz, a następnie przesłać go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Tak też uczyniliśmy! W trosce o czystość naszego miasta włączyliśmy się w tę ważną i potrzebną akcję. 9 września uczniowie klasy IIIC/5 posprzątali las ,,Bagno”.  Wypełnili zebranymi odpadami wszystkie worki, które dostaliśmy. Zrobili dobry uczynek – las wygląda dużo lepiej. Dopisała nam pogoda i dobry humor.

Magdalena Grzybowska
Elżbieta Cybulińska

  • Czysty_Bialystok1
  • Czysty_Bialystok_2
  • Czysty_Bialystok_3
  • Czysty_Bialystok_4
  • E-vzJxMXMAEzLwl

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top