Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

 Informujemy, że od poniedziałku, 19 października ZSB-G przechodzi na tryb kształcenia na odległość.

Od dnia 19.10.2020 r. administracja szkoły pracuje w godzinach 8.00-15.00, prosimy o wcześniejsze umówienie telefoniczne ewentualnej wizyty.


Zdalne nauczanie będzie kontynuowane w dn. 18 - 31.01.2021 r., praktyczna nauka zawodu zostanie wznowiona od 25.01.2021 r. (po zakończeniu części praktycznej egzaminów zawodowych).

Dyrektor Szkoły

Małgorzata Sutuła


 

Mimo pandemii jesteśmy aktywni i pracujemy pełną parą, wspierając ciekawe (również ekskluzywne) inicjatywy międzynarodoweJ  Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego Oddział Łomża i Koło Ostrołęka zorganizowało projekt, mający na celu nawiązanie międzynarodowej współpracy z wybranymi instytucjami państwowymi w krajach obszaru niemieckojęzycznego, wybierając jako pierwszy dwór książęcy  Księcia Liechtensteinu Hansa Adama II.

 

Projekt  miał na celu aktywizację uczniów na lekcjach języka niemieckiego, poszerzenie słownictwa związanego z tematyką świąt Bożego Narodzenia, kultywowanie zwyczaju wysyłania tradycyjnych kartek w to najpiękniejsze chrześcijańskie święto oraz pobudzenie aktywności twórczej. Temu wyzwaniu sprostała uczennica klasy IIIB Gabrysia Chraboł wysyłając  jako reprezentantka naszej szkoły własnoręcznie wykonaną kartkę bożonarodzeniową. Frohe Weihnachten!

Magdalena Otto

zyczenia ksiecia

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top