Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

10.12.2019 r. o godz. 12.00 w Zespole Szkół Elektrycznych w Białymstoku  odbył się II etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, w którym naszą szkołę reprezentowały maturzystki z klasy IV H - Daria Dobrogowska oraz  Agata Kakareko. Finał polegał na rozwiązaniu testu na platformie edukacyjnej, a poziom uczestników był bardzo wyrównany.  Naszym uczennicom  niewiele zabrakło do osiągnięcia podium, ale i tak poradziły sobie doskonale!  Otrzymały również atrakcyjne nagrody! Jesteśmy z nich dumni i serdecznie im gratulujemy, mając nadzieję, iż Gramlex wpisze się na stałe w kalendarium konkursów, w których uczestniczy nasza szkoła!

Magdalena Otto

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top