Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

 Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy szkoły, Rodzice…

W codziennym życiu, pełnym pośpiechu, napięć, chaosu, zapraszamy Was do celebrowania

DNIA ODPOCZYNKU DLA ZSZARGANYCH NERWÓW

Bądźmy dla siebie uprzejmi, pomocni, życzliwi… zwolnijmy, uśmiechnijmy się do człowieka, który stoi obok, zadbajmy o swoje potrzeby… Choć przez chwilę celebrujmy życie, bo można, bo warto, bo tego potrzebujemy, bo nam się chce… ;-)

29 października (poniedziałek) Samorząd Uczniowski (pod opieką Pań: Sylwii Raciborskiej, Sylwii Karczewskiej i Katarzyny Półtorak) zaprasza:

  - na pyszną herbatkę i fit ciasteczko za 1 złJ na I piętro we wnęce obok pokoju nauczycielskiego. Pamiętając o tym, że o przyrodę trzeba dbać, przynieście ze sobą własne kubki, termosy, szklanki, filiżanki, itp. Jeśli ktoś zapomni własnej „zastawy” pomożemyJ. Dochód ze sprzedaży herbaty przeznaczymy na zakup materiałów potrzebnych 

do rozbudowy szkolnego radiowęzła!

- do strefy relaksu we wnęce obok hali sportowej. Zorganizujemy – zamiast zimnych parapetów - miękkie poduchy (jeśli chcesz mieć pewność, że usiądziesz wygodnie, przynieście własne wygodne siedzenie:-). Muzyka w tle gwarantowana!

- na warsztaty przeznaczone dla uczniów z klas IV z zakresu  autoprezentacji i umiejętności radzenia sobie ze stresem w czasie wystąpień publicznych, prowadzonych przez Panią Magdalenę Gołaszewską - media coacha i prezenterkę TVP Białystok, które odbędą się
w godzinach 10.45 – 11.30 i 11.45 – 12.30.

- na ćwiczenia relaksacyjne i rozciągające dla dziewcząt podczas zajęć WF, prowadzone
przez Panią Kasię Półtorak

- chętnych nauczycieli i rodziców na godzinne zajęcia ze stretchinguJ. Ćwiczymy razem
z Panią Katarzyną Półtorak od 14.30

Ponadto:

- na szkolnym fb zamieścimy poradnik, co robić, żeby dbać o swoje emocje,

- organizujemy konkurs fotograficzny, którego głównym celem jest ukazanie tego, w jaki sposób skutecznie pielęgnować więzi „między nami ludzkimi osobnikami”. Pamiętajcie,
że budowanie relacji jest jednym z głównych czynników chroniących nas przed nadmiernym
i długotrwałym stresem. Oczywiście najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone!

Regulamin konkursu fotograficznego BUDUJEMY WIĘZI!

- zdjęcia, na których podzielicie się swoimi sposobami na pielęgnowanie więzi przysyłajcie
do 25 października 2018 r. (czwartek) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

- 26 października 2018 r. (piątek) do godz. 12.00 jury w składzie: dwóch przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, dyrektor Szkoły, pedagog, opiekun SU wybiorą 5 najciekawszych zdjęć. O godz. 15.00 fotografie zostaną opublikowane na szkolnym fb. Zwycięży praca tej osoby, która zbierze największą liczbę lajków. Nagrodzimy 3 pierwsze miejsca.

- liczą się pomysłowość, walory estetyczne i jakość wykonanej fotografii.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Do miłego zobaczenia 29 października!

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top