Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

W dniach 10 - 12 kwietnia 2024r. w Zespole Szkół Budowlanych w Bydgoszczy odbył się etap centralny XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Jest to najbardziej prestiżowy konkurs branży budowlanej adresowany do młodzieży szkół średnich. Naszą szkołę reprezentowali: Katarzyna Żyłowska uczennica klasy Va oraz Krzysztof Matwiejczyk uczeń klasy IVa. 

Do etapu centralnego przystąpiło 81 uczniów najlepszych z najlepszych. Młodzież z całej Polski przez pięć godzin zmagała się z olimpijskimi zadaniami, które wymagały od nich kreatywności, twórczego myślenia, jasności umysłu, a przede wszystkim wytrwałości. Olimpiadę poprzedziły miesiące ciężkiej pracy i wyrzeczeń. Nagroda warta była wysiłku! Finaliści i Laureaci otrzymali indeksy na wyższe uczelnie. 

Katarzyna i Krzysztof uzyskali tytuł finalisty OWiUB.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

  • 1a
  • 2_1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top