Drukuj

Znamy już wyniki etapu szkolnego XL Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej. Drużyna naszej szkoły uzyskała drugi wynik w Polsce i zakwalifikowała się do kolejnego etapu olimpiady. Zwycięzcy etapu szkolnego w składzie Daria Rożenko kl. IVh, Patryk Kondrat kl. IIIg i Aleksandra Buraczyk kl. IIIg będą reprezentowali ZSB-G w kolejnym etapie już 5 kwietnia w Lublinie.

W dniach 26-27 października 2017r. odbył się etap szkolny OWGiK, podczas którego wyłoniono troje uczniów z najlepszymi wynikami do kolejnego etapu. Jednak, aby się zakwalifikować należało uzyskać taki wynik, aby znaleźć się w 25 najlepszych szkół spośród 66 biorących udział w olimpiadzie. Wynik uzyskany przez naszych uczniów okazał się jednym z najlepszych w Polsce. Zwycięska trójka już została uhonorowana nagrodami ufundowanymi przez Stowarzyszenie Geodetów Polskich oddział w Białymstoku i firmę Limbus, jednak teraz czeka na najlepszych cenniejsza nagroda -  indeks na studia. Już trzymamy kciuki za naszych uczniów.

Darii, Oli i Patrykowi gratulujemy i życzymy uzyskania co najmniej takiego wyniku w kolejnym etapie jubileuszowej olimpiady.

Dziękujemy Panom Dariuszowi Wilczewskiemu i Jerzemu Chomiukowi za ufundowanie nagród oraz wsparcie organizacyjne i ciężką pracę podczas etapu szkolnego OWGiK.