Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Pod tym hasłem odbywała się tegoroczna Świąteczna Zbiórka Żywności. Jest to ogólnopolska akcja organizowana przez Banki Żywności czy Caritas. 

Nasi wolontariusze jak co roku wzięli udział w tym przedsięwzięciu i pomogli uzbierać ponad 1200kg artykułów spożywczych dla podopiecznych Stowarzyszenia Kontakt Miast Białystok-Eindhoven, które zajmuje się szczególnie pomocą ofiarom przemocy oraz osobom cierpiącym na choroby psychiczne. 

Mieszkańcy naszego miasta chętnie pomagają i otwierają swoje serca. Mąka, cukier, olej, makaron oraz słodycze - to produkty, które najczęściej były wkładane do oznakowanych koszyków. Dzięki temu w domach 108 rodzin - podopiecznych SKMBE zagościł uśmiech oraz poczucie, że będą mogli godnie zorganizować święta. Choć świąteczny stół ludzi ubogich nigdy nie ugina się od nadmiaru jedzenia, to dzięki pomocy w tych dniach może stać się inny niż zwykle, naprawdę wyjątkowy. 

Drodzy wolontariusze dziękujemy!  Brawo Wy!  
 
 

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top