Drukuj

Dnia 22 września 2017r. na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku odbyła się uroczysta Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2017/2018, podczas której wręczono puchary za Współzawodnictwo Sportowe Szkół województwa podlaskiego za rok 2016/17.

Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Białegostoku pod dyrekcją Pana Franciszka Mocarskiego wprowadziła na płytę stadionu reprezentacje dziewcząt i chłopców ośmiu najlepszych sportowo szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego.

 Po uroczystym otwarciu z zachowaniem ceremoniału olimpijskiego wręczono puchary najlepszym szkołom województwa podlaskiego. W imieniu Pani Dyrektor Małgorzaty Sutuły puchary odebrał wicedyrektor Robert Chyży. Nasza szkoła otrzymała dwa puchary. Jeden puchar za zajęcie 8 miejsca w rywalizacji chłopców. Drugi puchar za zdobycie 7 miejsca w ogólnej klasyfikacji szkół. Warto również wspomnieć o dziewczętach, które uplasowały się na 9 miejscu. I jest to najwyższe miejsce jakie dziewczęta osiągnęły w historii tej szkoły.

Wszystkim sportowcom oraz nauczycielom w-f gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejne sukcesy.