Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

pilkaPo zawirowaniach organizacyjnych w SZS udało się szczęśliwie zakończyć rozgrywki ligowe fazy zasadniczej Licealiady Wojewódzkiej w Futsalu. I miejsce zajęli uczniowie - piłkarze Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych trenowani przez Pana Piotra Grzybko. Ale to nie koniec zmagań sportowych. Trzeba jeszcze "postawić kropkę nad i" 25 kwietnia w hali ZSBG. Właśnie w tym dniu rozegrany zostanie finałowy turniej, w którym cztery najlepsze zespoły  I Ligi będą rywalizować o złote medale.

Oczywiście wierzymy, że na najwyższym stopniu podium stanie drużyna ZSBG. Zapraszamy całą społeczność szkoły do wsparcia naszych zawodników z trybun. Liczymy na gorący, zgodny z duchem fair play doping.

Niech 25 kwietnia będzie prawdziwym świętem sportu !!!

START GODZINA 10.00

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top