Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Z okazji przypadającego 21 lutego Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego zaprosiłyśmy chętnych uczniów do biblioteki na wyzwanie w formie dyktanda. Podjęło je 7 "wspaniałych" z kl. IVg. Śmiałkowie zmierzyli się z tekstem o Kubusiu Puchatku, najeżonym pułapkami ortograficznymi. Następnie mieli za zadanie wykorzystać Słownik ortograficzny języka polskiego, aby w ciągu kilku minut sprawdzić pisownię najtrudniejszych wyrazów. Było to świetne ćwiczenie dla przyszłych maturzystów. Gratulujemy odwagi i dobrych wyników.

DANE TELEADRESOWE

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. S. W. Bryły

ul. Słonimska 47/1

15-029 Białystok

tel. 85 7408131

fax 85 7408146

zsbg@zsbg.bialystok.pl

 

Kontakt do inspektora ochrony danych inspektor@kancelaria-explico.pl

Skrzynka na sygnały w sprawie bezpieczeństwa w szkole:
bezpieczenstwo@zsbg.bialystok.pl

Scroll to top