Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

Mamy laureata II Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej!

3Najlepsi uczniowie klas o profilu technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej mieli okazję wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami. Etap centralny II Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej odbył się w dniach 4 i 5 kwietnia 2017 roku w Sieradzu. Naszą szkołę reprezentowali Sebastian Wojciuk z kl IVz oraz Bartosz Piłasiewicz z kl IIIz.

Pierwszy dzień konkursu wymagał od uczestników napisania testu jednokrotnego wyboru oraz wykonania zadania laboratoryjnego dotyczącego wyznaczenia mocy turbiny wiatrowej. Następnie uczniowie przystąpili do zadania praktycznego z zakresu obsługi pompy ciepła, jej eksploatacji i diagnostyki.

 

Z przyjemnością informujemy, że wśród pięciu najlepszych znalazł się uczeń naszej szkoły – Bartosz Piłasiewicz. Opiekunami młodzieży byli: Ewa Korbut Papciak i Tomasz Rolak.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

DSC03933DSC03936

DSC03937

DSC039382

3

 

Zlote technikum 2017

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Budowlano-Geodezyjne w Białymstoku jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017".

Praktyka w Götz

Szkolenia

Szkolenie Caparol

Szkolenie Caparol

28 kwiecień 2017
Akademia Budimex

Akademia Budimex

10 kwiecień 2017
Izolex

Izolex

14 marzec 2017

Prezentacja o szkole

Alternative flash content

Requirements

Gościmy

Odwiedza nas 108 gości oraz 0 użytkowników.