Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

 Osiągnięcia uczniów i nauczycieli
 Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku
w roku szkolnym 2013/2014

 

Zawody sportowe

Forma realizacji

Uczestnicy

Opiekun

Termin

Osiągnięcia

Licealiada Województawa Podlaskiego w Rowerowej Jeździe na Orientację

 

Zambrzycka Anna

Klimaszewska Anna

Rejent Karolina

 

Dąbrowski Paweł

Cieśluk Rafał

Zimnoch Marcin

Robert Chyży

5.10.2013

1 miejsce

 

 

 

 

 

2 miejsce

Licedaliada Województwa Podlaskiego w Łyżwiarstwie Szybkim

 

Okuła Damian

Dąbrowski Paweł

Jóźwik Emil

Katarzyna Półtorak

20.03.2014

3 miejsce

Licealiada Województwa Podlaskiego w Futsalu

 

Gil Sebastian,

Brzosko Michał,

Mojsik Krzysztof,

Swienc Mariusz,

Kozłowski Karol,

Tomaszewski Krystian, Tomaszuk Tomasz,

Toczydłowski Dominik, Oniszczuk Klaudiusz,

Sobecki Maciek,

Remiszewski Tomasz,

Urbanek Jakub,

Ostapczuk Marek,

Granacki Dominik,

Zalewski Kasper,

Łojewski Grzegorz,

Jarmołowski Paweł,

Sokołowski Bartosz

Grzybko Piotr

 

Listopad 2013 – marzec 2014

 

1 miejsce

 

VIII Wiosenny Turniej Piłki Nożnej

j.w.

Grzybko Piotr

 

23 – 24 kwietnia 2014

1 miejsce

II Jesienny Turniej Piłki Ręcznej „Handball Cup”

Zawadzki Mateusz,

Szawluk Robert,

Sokół Wojciech,

Puchalski Mateusz,

Żebrowski Mateusz,

Raducha Mateusz,

Klemienia Michał,

Zaręba Przemysław,

Broniek Rafał,

Jabłoński Adrian,

Tarantowicz Jakub,

Tkaczuk Szymon,

Kowalczuk Michał,

Nowicki Adam

Kulikowski Zbigniew

16 października 2013

3 miejsce

I Międzyszkolne Mistrzostwa Szkół Podlasia w Biegu na Orientację

 

Rejent Karolina

Zambrzycka Anna

Klimaszewska Anna

Chyży Robert

 

31.05.2014 r

1 miejsce

2 miejsce

Olimpiady zawodowe

Forma realizacji

Uczestnicy

Opiekun

Termin

Osiągnięcia

Olimpiada Innowacji Technicznych

Elżbieta Bratkowska

Daniel Woronowicz

Karolina Rejent

mgr inż. Bogumił Janiszewski

mgr inż. Grzegorz Pawełko

III-V. 2014r.

1 miejsce w etapie szkolnym

2 miejsce w etapie okręgowym

Olimpiady i konkursy przedmiotowe

Forma realizacji

Uczestnicy

Opiekun

Termin

Osiągnięcia

Olimpiada Innowacji Technicznych

Maciej Sitko IIs

mgr inż. Ewa Korbut - Papciak

V. 2014

finalista etapu okręgowego

IX Ogólnopolskie Forum Instalacyjne w Bydgoszczy

Mateusz Raducha IIs

mgr inż. Szczepan Antuszewski

11.XII.2013

3 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Polska… Nasza Niepodległa”

ok. 80 os.

Marek Żmujdzin

Aneta Paszkowska

Robert Peciak

Dorota Woińska-Żmujdzin

I,II sem
wyniki-IV.2014

2 miejsce – Damian Miszczuk 3h – prezentacja multimedialna

3 miejsce - Michał Kowalczuk I a –prezentacja multimedialna

Konkurs Międzyszkolny na prezentację multimedialną
p.t. „10 lat Polski w Unii Europejskiej”

10 os

A. Paszkowska

 

IV.2014

3 miejsce - Mateusz Stańczuk Ih

Konkursy artystyczne

Forma realizacji

Uczestnicy

Opiekun

Termin

Osiągnięcia

„XIV Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży” (ogólnopolski)

15 os

D.Woińska-Żmujdzin, M.Milewska,

M.Żmujdzin

V/VI.2014

1 miejsce - Adrian Daniłowski Ia – film

1 miejsce - Dominik Brzozowski Iz – proza

2 miejsce - Kamil Moniuszko Ia – prezentacja multimed

3 miejsce - Mateusz Chalecki Iz – plastyka

3 miejsce – Justyna Małyszko Ig – poezja

 

Osiągnięcia uczniów i nauczycieli
 Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku
w roku szkolnym 2012/2013

 

Zawody sportowe

Forma realizacji

Opiekun

Termin

Osiągnięcia

Międzyszkolne Mistrzostwa     w Rowerowej Jeździe na Orientację

Robert Chyży

17.V.2013

II miejsce

VII Wiosenny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Białegostoku

Piotr Grzybko

24-25.IV.2013

I miejsce

Turniej Futsalu o Puchar Dyrektora VI LO w Białymstoku

Piotr Grzybko

13.IV.2013

I miejsce

Licealiada Województwa Podlaskiego w Futsalu Chłopców I Liga

Piotr Grzybko

X.2012-III.2013

I miejsce

Licealiada Województwa Podlaskiego w Piłce Ręcznej Chłopców I Liga

Zbigniew Kulikowski

X.2012-III.2013

V miejsce

Licealiada Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Chłopców I Liga

Jarosław Nowiczkow

X.2012-III.2013

VI miejsce

Jesienny Turniej Piłki Ręcznej "HANDBALL CUP"

Zbigniew Kulikowski

05.X.2012

III miejsce

Licealiada Województwa Podlaskiego w Koszykówce II Liga

Bogdan Rudziński

X.2012-III.2013

IV miejsce

Licealiada Województwa Podlaskiego w Narciarstwie Biegowym (dziewcząt)

Romuald Waszkiewicz

13.II.2013

V miejsce

Licealiada Województwa Podlaskiego w Narciarstwie Biegowym (chłopcy)

Robert Chyży

13.II.2013

VI miejsce

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora IV LO w Białymstoku

Jarosław Nowiczkow

13.II.2013

VI miejsce

Olimpiady zawodowe

Forma realizacji

Opiekun

Termin

Osiągnięcia

XXVI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanej

Stanisława Krawczuk

02.III.2013

laureat

VI edycja Olimpiady Innowacji Technicznych

Ewa Korbut-Papciak

V.2013

dwóch finalistów

VIII Ogólnopolskie Forum Instalacyjne w Bydgoszczy

Ewa Korbut-Papciak

 

III miejsce

Olimpiady i konkursy przedmiotowe

Forma realizacji

Opiekun

Termin

Osiągnięcia

XVII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Barbara Toczydłowska

Małgorzata Święcka

16.IV.2013

Agnieszka Żendzian- I miejsce etap diecezjalny. 3-4.06 udział w etapie ogólnopolskim.

SIGG11

Bogdan Rudziński

IV.2013

I miejsce w I Premii Lotnej

Konkurs na Biznes plan w agroturystyce w ramach projektu „Mój pomysł na biznes’

Bogdan Rudziński

V.2013

I miejsce zespół

Konkursy artystyczne

Forma realizacji

Opiekun

Termin

Osiągnięcia

Ogólnopolski Konkurs Pieśni Patriotycznej „Jeszcze Polska niezginęła” (MDK w Mońkach)

Robert Peciak

Dorota Woińska – Żmujdzin

10.XI.2012

II miejsce

AKOLADA – X Podlaski Festiwal Szkolnych Zespołów Muzycznych (MDK w Białymstoku)

Dorota Woińska – Żmujdzin

12.IV.2013

wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny Muzeum Wojska  w Białymstoku„Umarłym pamięć, żyjącym pojednanie. Polacy i Sybir XVIII-XX wiek”(rynuski i prezentacje multimedialne)

Aneta Paszkowska

Marek Żmujdzin

Dorota Woińska – Żmujdzin

III.2013

X.2012 publikacja pt. „Jesteśmy by pamiętać” zawierająca prace naszych uczniów nagrodzone

w ubiegłym roku – Karoliny Konopki i Zuzanny Drągowskiej

XXXV Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Krajobraz Polski – Tradycje, Współczesność, Przyszłość”
(MDK w Białymstoku)

 

Dorota Woińska – Żmujdzin Marek Żmujdzin

Aneta Paszkowska

 

V/VI.2013

Wyróżnienia:

Karolina Konopka i

Katarzyna Niedźwiedź

XIII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży
(ogólnopolski)

Dorota Woińska – Żmujdzin

Iwona Milewska

Marek Żmujdzin

Aneta Paszkowska

Robert Peciak

Artur Maciorowski

V/VI.2013

Karolina Konopka – 1 miejsce plastyka

Damian Miszczuk
– 1 miejsce film

Wojciech Horaczy
– 1 miejsce prezentacja multimedialna

Klaudia Zubrzycka – 2 miejsce prezentacja multimedialna

Anna Gryc – 3 miejsce poezja

Zuzanna Drągowska – wyróżnienie literatura

Wyróżnienie – koło filmowe i historyczne ZSBG

III Międzynarodowy Konkurs Literacko – Plastyczny
„Polak – to brzmi dumnie”

(MODM)

Aneta Paszkowska

 

 

V/VI.2013

Mateusz Brzozko – wyróżnienie

Akcja „Czytam, bo lubię” zorganizowana przez „Kurier Poranny” w ramach kampanii „Czytam, więc wiem”

 

Iwona Milewska

I. 2012 – II. 2013

Publikacja recenzji książek w „Kurierze Porannym”

Współpraca z „Junior Media Tygodnik Młodych” – młodzieżowym dodatkiem do gazety „Polska Dziennik Zachodni”

 

Iwona Milewska

29.01.2013

Publikacja recenzji książki w numerze   z dn. 29.01.2013